Potřebujete zoptimalizovat nebo vytvořit úplně nové kampaně v AdWords a Skliku?

Kdy můžu začít? 🙂

PPC audit

Už máte nastavené PPC kampně a reklamy, ale nevíte jestli správně? Chtěli byste se dozvědětsilné a slabé stránky vašich kampní?

Zaměřím se na vaše kampaně v AdWords a Skliku a prozkoumám, vaše nastavení. Od reatrgetingu, RLSA, přes propojení s Google Analytics a Google My Business  až po využívání rozšíření.

Získáte doporučení a rady – co, jak a hlavně proč upravit, aby kampaně fungovali ještě lépe.

Vytvoření PPC kampaní

Chce začít s PPC reklamou správně, ale zatím se v rozhraní AdWords nebo Skliku moc nepohybujete?

Solu rozebereme strategii výkonných PPC kampní. Spolu vytvoříme vhodné reklamy, které nejlépe vystihnou výhody vašich produktů a nastavím kampaně v AdWords a Skliku, aby vám reklama přinášela, co možná nejlepší výsledky.

Podle analýzy klíčových slov a historie návštěvnosti vašeho webu vám navrhnu kampaně, které vám posléze budu spravovat nebo si je případně budete spravovat sami. S nasazení retargingových a konverzních kódů vám samozřejmě také pomůžu. Vysvětlím vám zásadní body v kampaních abyste si kampaně svépomocí udřovali.

Optimalizce PPC

Nevíte si rady, jak zoptimalizovat své PPC kampaně? Společně odhalíme jádro problému a navrhnu vám změny a kroky, které vás dovedou k lepšímu výkonu kampní a vaší spokojenosti.